Pánek nebo Mach? – To je, oč tu běží

Pánek nebo Mach? – To je, oč tu běží

Již tradičně se Svobodní z Plzeňského kraje sešli první čtvrtek v měsíci v restauraci The PUB v Plzni, aby nad půllitrem piva v přátelském prostředí zasvětili večer politice. Lednové setkání stálo za to! Navštívili nás oba kandidáti na předsedu strany – Petr Mach a Martin Pánek.

Kandidáti nám představili své vize fungování Svobodných. Petr Mach, dlouholetý předseda strany, chce pokračovat v současném pojetí Svobodných. Hodlá se zaměřit na pozitivní komunikaci s voliči a chce propagovat ekonomická témata, která lidi trápí. Je navíc připraven stát se lídrem strany ve volbách do Poslanecké sněmovny.

Martin Pánek je jedním ze zakládajících členů Svobodných a několik let byl členem Republikového výboru. Poukazuje zejména na špatné vedení strany, které chce napravit. Hodlá se stát krizovým manažerem – úředníkem, který zajistí profesionální fungování a kvalitní servis lídrovi ve volbách do Poslanecké sněmovny. Jeho představu vystihuje heslo #Pánek4předseda, #Mach4leader (pozn. autorky: Pánek předsedou, Mach lídrem).

Volba nás čeká nejpozději 22. ledna. Plzeňští členové už mají zřejmě jasno.  A pokud budete mít chuť a čas, přijďte s námi podebatovat každý první čtvrtek v měsíci od 20:00 do restaurace The PUB.

Těšíme se na vás!

Setkání 5. ledna

FACEBOOK